Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Úspěch ve výtvarné soutěži

hod12

22. 10. 2023 dosáhli naši žáci velkého úspěchu v soutěži SOUSEDÉ/SUSEDIA. Tuto soutěž pořádalo Masarykovo muzeum v Hodoníně ve spolupráci se slovenskou obcí Kopčany v rámci projektu Rozděleni – stále spolu/ Rozdělení – stále spolu. Vyhodnocení česko-slovenské soutěže proběhlo v Hodoníně v sále Evropa, kde se u této příležitosti konal projektový den. Na programu kromě udílení cen bylo také představení divadla Koráb, výtvarné dílničky a bohaté občerstvení.

Soutěž byla rozdělena do pěti kategorií a zúčastnilo se jí téměř tři sta dětí se dvěma sty prací. Naši žáci soutěžili v kategorii mladší žáci a starší žáci. Mezi žáky nižšího stupně uspěla Nicol Elizabet Dvořáková s malbou temperou Let balónem a umístila se na krásném 2. místě. Mezi žáky vyššího stupně se prosadila hned dvě děvčata: Rozálie Ela Linhartová s malbou akvarelem Čachtická paní obsadila 3. místo a Natálie Šarová s tiskem z koláže Bača získala dokonce 1. místo.

 

Děkuji všem skvělým žákům, kteří se do soutěže zapojili, a výherkyním gratuluji k úspěchu.

Taktéž děkuji pracovníkům Masarykova Muzea v Hodoníně za perfektní organizaci akce. Projektový den jsme si skvěle užili, žáci si vytvořili spoustu hezkých věcí, pobavili jsme se u divadla a pochutnali si na výborném občerstvení.

 

Více fotografií ve fotogalerii

 

Mgr.BcA. Oldřiška Kolaříková

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME