Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Skvělý úspěch v přespolním běhu

ok prespolakŠesťák Michal Demeter (osmnáctý), osmák Radek Procházka (patnáctý), šesťák Štěpán Ludvík (devátý), osmák Albert Příleský (osmý), sedmák Viktor Němčický (sedmý) a šesťák Dmytro Kachurovskyi (jedenadvacátý) se postarali o další velký sportovní úspěch školy, když z celkově druhého místa v pořadí družstev postoupili z okresního kola základních a středních škol v Uherském Ostrohu (26.9.) do kola krajského (Bystřice pod Hostýnem, 11.října). Parádního individuálního výkonu dosáhla osmačka Marjana Matušková mezi staršími žačkami, když cílovou linii protnula jako čtvrtá!

Mladčí děvčata Michaela Kočicová (čtrnáctá), Kateřina Macháčková (sedmnáctá), Tereza Dobřecká (devatenáctá), Natálie Hlůšková (třicátá) a Sofie Kolářová (jedenatřicátá) obsadila pěkné páté místo. Starší chlapci Matyáš Galuška (osmnáctý), Bruno Veselý (dvaatřicátý), Matyáš Knedlík (sedmatřicátý), Bronislav Fianta (osmatřicátý), Petr Zajíček (devětačtyřicátý) a Antonín Witoš (padesátý) skončili šestí a starší děvčata Marjana Matušková (čtvrtá), Veronika Chlupová (dvacátá), Lucie Matušková (čtyřiatřicátá), Ella Zajícová (pětatřicátá) a Karolína Žajdlíková (devětatřicátá) byla sedmá. Podle předpokladů dominovali školáci ze základní školy Sportovní v Uherském Hradišti, kterým se snažila sekundovat především uherskobrodská ZŠ Pod Vinohrady. Kvůli kolizi termínů byla tentokráte účast středoškoláků velmi skromná.

Pro ředitele školy Mgr. Petra Bělohrada to bylo třicáté okresní kolo v přespolním běhu, které organizoval. Jednou se akce kvůli opatřením souvisejícím s kovidovou dobou neuskutečnila. Na dosavadní jedinou účast v krajském kole dosáhli chlapci startující ve spojené kategorii základních a středních škol, která byla v minulosti součástí programu.

 fotogalerie

 

Přílohy:
Stahnout tento soubor (ok_pb_2023.pdf)kompletní výsledky[ ]

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME