Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ

HL.FOTO 2

 

 

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ – 26. září 2023

Ne nadarmo se říká, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Evropským dnem jazyků si 26. září připomínáme nejen jazykovou a kulturní rozmanitost Evropy, ale i nutnost učit se cizí jazyky, upozornit veřejnost na význam učení se cizím jazykům, propagovat bohatou jazykovou a kulturní rozmanitost Evropy, která se musí zachovat a o niž je nutné pečovat.

Naše škola se v měsíci září také připojila k oslavě tohoto svátku. Všem žákům byly přiděleny různé státy Evropy. Pod dohledem svých učitelů si pak žáci připravili v hodinách českého i cizího jazyka vlajky jednotlivých států, vyhledali si základní pozdravy ve vybraném jazyce, v hodinách zeměpisu vytvořili projekty o zajímavostech a kultuře daných národů. Na EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ se pak všichni sešli na školním hřišti a vytvořili společný živý obraz všech vlajek Evropy.

 

                                                                                                                 žáci a učitelé ZŠ UHERSKÝ OSTROH

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME