Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KAČKA MACHÁČKOVÁ je 10. nejlepší v celé republice

K. Macháčková

       V minulém týdnu jsme absolvovali dva náročné, ale pestrým programem a úžasnou sportovní atmosférou nabité dny. V brněnském areálu VUT se už tradičně konalo Republikové finále Olympijského víceboje (OVOV). Sportovního klání se účastnilo 600 dětí z celé republiky, které pomýšlely na stupně vítězů. Přesto byla v ovzduší cítit pouze přátelská a fair-play atmosféra, vznikala nová přátelství a soupeři se vzájemně hecovali k nejlepším výkonům. Program opět doprovázela přítomnost mnoha olympioniků a držitelů medailí z vrcholových sportovních událostí v čele se Šárkou Kašpárkovou.

            My jsme i letos měli své želízko v ohni – Kateřina Macháčková (6.A) se do republikového finále probojovala už podruhé suverénním vítězstvím v krajském kole v Otrokovicích. Náš další úspěšný sportovec Viktor Němčický, který si také účast ve finále zasloužil, se ho nakonec nemohl zúčastnit z důvodu zranění.

             Kačka trénovala i o prázdninách, a to se projevilo na jejích výkonech. V náročných deseti disciplínách si ve většině posunula hranice osobních rekordů a ve své kategorii obsadila vynikající 10. místo ze všech zapojených sportovkyň v republice. Kačce srdečně gratulujeme k velkému osobnímu úspěchu, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí a vytrvalosti na cestě ve zdolávání sportovních i školních met.

VÝSLEDKY            FOTOGALERIE           ČLÁNEK RF

RF OVOV

DKSVE7381

 

 

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME