Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Poděkování zřizovateli

Vážení rodiče,

 

za školskou radu naší školy chceme poděkovat městu, které je zřizovatelem, za jejich vstřícnost a podporu, kterou nám poskytují.

Jedním z důležitých bodů, který bychom chtěli zdůraznit, je finanční příspěvek ve výši 500,- který město věnuje každému našemu prvňáčkovi.

Další významnou podporou je akceptace našeho přání o odpuštění platby nájemného za pronájem sportovní haly k uspořádání školního plesu. Tato akce má pro naše žáky velký význam, a díky tomuto štědrému gestu města můžeme pořádat nezapomenutelné události pro naše žáky a jejich rodiny.

Rovněž chceme zdůraznit aktivní zájem města o zkvalitnění výuky informatiky na naší škole. Díky finanční podpoře, zejména nákupem pomůcek lze provést změny v osnovách, které umožňují přidání, algoritmizace, programování nebo robotiky do výuky. Tímto způsobem se naši žáci lépe připravují na budoucnost a získávají dovednosti, které budou klíčové pro jejich úspěch.

Věříme, že tato spolupráce mezi naší školou a městem bude i nadále úspěšná a že budeme společně pokračovat v poskytování kvalitního vzdělání našim žákům.

S pozdravem

Školská rada

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME