Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Skvělý úspěch v EKO-OLYMPIÁDĚ

Ekoolymp   

     Ve středu 10.5. jsme se už tradičně zúčastnili soutěžního klání škol Zlínského kraje v EKO-Olympiádě ve Štípě. Během dopoledne soutěžící projdou čtyřmi stanovišti, které prověří jejich vědomosti v oblasti ekologie, ochrany přírody, poznavání rostlin a živočichů. Součástí hodnocení je i písemná práce - vstupní úkol, letos na téma Jak se naše škola/město zapojuje do ekologických aktivit. 

      I v letošním roce se našim dvěma žákyním 9. ročníku - sestrám Dominikovým podařilo navázat na úspěchy v minulých letech a předvedly skvělé výkony. Nikola obsadila vynikající 6. místo a Monika 10. z celkového počtu jedenatřiceti soutěžících.

Děvčatům srdečně gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu na střední škole.

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME