Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

OVOV 2023 - okresní kolo

DSC 0247Každý školní rok se vedle Olympijského diplomu žáci starších ročníků zapojují i do plnění disciplín Olympijského víceboje. V září 2022 naši školu v Republikovém finále této soutěže úspěšně reprezentovala Kačka Macháčková z 5.A.

Letos jsme uspořádali malé školní kolo soutěže pro žáky 3. a 4. ročníku. Velmi šikovní a zapálení sportovci se utkali ve čtyřech disciplínách – skoky přes švihadlo v časovém limitu 2 minuty, kliky, trojskok z místa a hod medicinbalem za hlavu. 

Kdo byl nejúspěšnější?

 

 

Výsledky školního klání:

děvčata: 1.  Adriana Cintulová                      chlapci: 1. Kryštof Jančařík

               2. Veronika Turečková                                2. Ivan Klauda

               3. Antonie Příleská                                      3. Šimon Potrusil     

Nejúspěšnější žáci ročníku 2013 a starší pak měli možnost reprezentovat naši školu v okresním kole OVOV v Uherském Brodě.

Osmičlenné družstvo ve složení Kateřina Macháčková, Tereza Galušková, Tereza Zsoldosová, Soňa Vařílková, Viktor Němčický, Štěpán Ludvík, Hugo Nožička a Dmytro Kachurovskyi v konkurenci sedmi dalších škol vybojovalo těsným rozdílem nepopulární, ale velmi pěkné 4. místo.

Dále byli v šestiboji odměněni i jednotlivci v každé kategorii a vždy první dva si vysloužili i postup do krajského kola. Tady byli naši sportovci velmi úspěšní a odvezli si cenné kovy všech barev. Do krajského kola postupují: Robin Zsoldos – 1. místo, Štěpán Ludvík – 3. místo, Viktor Němčický – 1. místo. Další medailové pozice obsadila Kateřina Macháčková – 3. místo, Tereza Galušková – 3. místo, Hugo Nožička – 3. místo.

Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy. Postupujícím sportovcům budeme v krajském kole držet pěsti a přát skvělé osobní výkony.

Kompletní výsledky všech účastníků okresního kola najdete na webu Olympijského víceboje: VÝSLEDKY

FOTOGALERIE OKRESNÍHO KOLA OVOV

FOTOGALERIE OKRESNÍHO KOLA OVOV II

IMG 2485

 

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME