Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Seznámení s eTwinningem

 

 

Naše první seznámení s eTwinningem

Ve druhém pololetí tohoto školního roku se naše základní škola zapojila do evropského programu eTwinning. Tento program podporuje mezinárodní spolupráci škol v Evropě za využití informačních a komunikačních technologií. Žáci a učitelé se mohou zapojovat do vzájemné komunikace, spolupráce, tvorbě projektů a jejich prezentace. Posiluje se tak týmová práce mezi žáky i pedagogy, rozvíjí se znalost cizího jazyka, povědomí o bezpečném používání internetu, prohlubují se znalosti digitální technologie, do výuky se začleňují inovativní a tvůrčí pedagogické postupy.

Žáci tak mají možnost představit sebe, svou školu, město a zemi partnerským školám, dozvědět se více o svých vrstevnících v zahraničí, jejich škole i zemi, spolupracovat ve virtuálních mezinárodních týmech na společných výstupech. Náš první 3 měsíční projekt se jmenuje E-SPEAKERS. Zapojeno je celkem 18 evropských škol. Naši školu zastupují žáci 5. a 7. ročníku.

                                                                                               Mgr. Miroslava Gagová

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME