Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

TŘÍDÍM, TŘÍDÍŠ, TŘÍDÍME – tentokrát s Tondou Obalem

 

          K problematice domovního odpadu, jeho třídění a recyklace se opakovaně ve školním vyučování vracíme různými aktivitami a programy již řadu let. Přesto stále ještě není ve všech rodinách třídění běžnou součástí života. Tentokrát jsme využili projekt společnosti EKO-KOM Tonda Obal na cestách, abychom si všichni zopakovali, jak s odpady správně nakládat a co je možná i důležitější – odpady zbytečně nevytvářet a šetřit tak omezené přírodní zdroje. Všichni žáci si vyzkoušeli, jestli umí odpad vyhodit do správného kontejneru, osahali si materiály, které vznikají recyklací odpadů a co se z nich vyrábí.

          Na tuto aktivitu jsme navázali zakoupením nových košů na tříděný odpad do všech tříd a učeben z výtěžku sběru starého papíru. Věříme, že upevněním správných návyků povedeme děti k uvědomělému chování k sobě samým i prostředí, ve kterém žijeme.                                  

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME