Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sbírka pro pejsky byla zase úspěšná

Sbírka foto 2022 web

        Pes je často vnímán jako nejlepší přítel člověka, který umí svou radost srdečně projevit i za nejmenší maličkosti a Vánoce jsou kouzelným časem splněných přání, zázraků a radosti, který prožíváme s našimi nejbližšími. Nechtěli jsme zapomenout na chlupáče, kteří své bližní nemají a samotu prožívají bez vlastní příčiny. S takovým osudem se potýkají i pejsci ze záchytné stanice, útulku „Jménem psa“ (jmenempsa.cz), který sídlí v našem městě a stará se o opuštěné, nemocné i týrané pejsky.

Proto jsme se rozhodli všem těmto smutným příběhům trochu zpříjemnit vánoční svátky a uspořádat ve škole dobročinnou sbírku - foto (.jpg) .


   Poděkování míří ke všem žákům, samozřejmě i jejich rodičům a p. třídním učitelkám, kteří přispěli svými dary do naší sbírky pro opuštěné a nemocné psy (nejštědřejší dárci = E.Zajíčkové - 7.A, P.Zajíček - 5.B, žáci 2.A - tř.uč. J.Plaširybová a 2.B - tř.uč. L.Kašpárková ). Díky vaší štědrosti se podařilo získat pro pejsky kvalitní krmivo, spoustu dobrot, teplých dek, konzervy, nějaké hygienické potřeby, určitě potěší i malý finanční dar (1000,-Kč).

  Víme, že touto sbírkou nezměníme osudy těchto čtyřnohých chlupáčků, ale možná, že někteří z vás si najdou cestu do útulku a možná si i najdou svého nového čtyřnohého kamaráda.

Ještě jednou všem dárcům, kterým není osud pejsků lhostejný moc děkujeme!

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME