Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Školská liga T-BALL

IMG 0750 

V letošním školním roce jsme se opět zapojili do Školské ligy T-ballu, která se v zimním období hraje v kunovické sportovní hale. Zatím proběhly dva turnaje, ve kterých náš tým ve vzájemných zápasech se žáky základních škol ze Starého Města, Babic, Ostrožské Nové Vsi a oddílu Snails Kunovice vybojoval pěkné 2. a 3. místo. Celkově se naši sportovci zatím dělí o 2. příčku s Babicemi. Uvidíme, jak se nám bude dařit v dalších kolech v novém roce. Držte palce!

 

Hráči týmu: Leona Matušková, Michaela Frolková, Kateřina Ludvíková, Eva Zajíčková, Eliška Wasserbauerová, Michal Vávra, Lukáš Petřík, Adam Korbel, Martin Zalubil, Jan Trojek, Vojtěch Kočica, Dominik Kovařík, Ondřej Vozábal, Dominik Nevídal, Lukáš Kareš, Daniel Wasserbauer, David Kosek.

IMG 0745

IMG 0750

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME