Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Finálové kolo soutěže IT - SLOT

 

 IT SLOT 2022 AJ web 

        Ve středu 14. 12. 2022 se nejlepších 50 soutěžících z prvního  kola celostátní vědomostní soutěže ze světa informačních technologií nazvané IT‑SLOT (zkratka Systém Logických Otázek), do kterého se zapojilo 8284 žáků ze 187 škol z celé České republiky, sešlo v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze na Proseku. 

     Mezi soutěžící, kteří přijeli do Prahy z různých částí České republiky se svým výkonem v úvodním části soutěže zařadila i žákyně naší školy Amálka Jochová 9.B, který si ziskem 22 bodů v prvním kole vybojovala možnost účasti ve finálovém kole.

Finálové klání obsahovalo celkem 25 otázek. První část úloh otestovala vědomosti žáků o IT, tedy internetu, hardwaru, softwaru, programování, druhá část otázek byla věnována matematickému a logickému myšlení, řešení logických rébusů. Na vyřešení měli žáci 30 minut, v případě shodných výsledků o umístění rozhodovala rychlost vypracování.

A jak se dařilo Amálce v Praze, jak se umístnila ve finálovém kole? V silné konkurenci soutěžících nakonec obsadil krásné 30. místo. Gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy! Více info o soutěži na webu www.it-slot.cz.

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME