Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Projektový den deváťáků

proj.den

 

       Dne 8.12. 2022 byla zrealizována akce v rámci ŠABLON III – Projektový den anglického jazyka mimo školu. Žáci 9. tříd si v hodinách KONVERZACE AJ připravili projekt o UHERSKÉM HRADIŠTI jako regionální oblasti Slovácka. Vyzkoušeli si nejen, jaké je to být průvodcem, ukázat a zajímavě vyprávět o hlavních turistických místech, ale také využít své znalosti v anglickém jazyce, které se doposud naučili.

    Projektového dne se zúčastnilo 29 žáků, doprovod byl zajištěn dvěma pedagogickými pracovníky. V úvodu jsme byli seznámeni s historií města, poté následovala prohlídka památek. Odborný výklad v anglickém jazyce byl veden přizvaným odborníkem z praxe, středoškolským učitelem. Zpestřením byla návštěva radnice města, kde nás uvítal pan starosta. Umožnil nám nahlédnout do reprezentativního prostoru budovy – obřadní síně a zde krátce pohovořil se žáky o historii města. Přestože se počasí nevydařilo, žáci se nevzdali a prohlídku dovedli do zdárného konce. Za jejich přípravu a prezentaci   si zaslouží velkou pochvalu a poděkování (Mgr.M.Gagová).

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME