Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

IT - SLOT - IT soutěž pro žáky 8. a 9. ročníku

    

      Žáci 8. a 9. ročníku ZŠ společně s dalšími 8284 žáky ze 187 škol z celé republiky se zapojili v hodinách Informatiky do celostátní vědomostní soutěžeze světa informačních technologií nazvané IT‑SLOT (zkratka Systém Logických Otázek).

Cílem soutěže IT-SLOT je především prohloubit zájem žáků 8. a 9. tříd o informační technologie a zajímavou formou podporovat jejich logické uvažování. První část úloh je zaměřená na oblast základních vědomostí o IT, tedy internetu, hardwaru, softwaru, operačních systémech, komunikace s využitím internetu či programování. Druhá část je věnována matematickému a logickému myšlení.

Žáci v online testu řeší celkem 25 otázek, můžou získat celkem 25 bodů, při stejném počtu bodů rozhoduje o konečném pořadí rychlejší čas.

Úspěchem skončilo 1.kolo soutěže pro Amálku Jochovou z 9.B, který se ziskem 22 bodů umístnila na krásném 46.místě a tím si zajistila postup do finálového kola mezi 50 nejlepších řešitelů.

Mezi další nejúspěšnější soutěžící se zařadili z naší školy Jonáš Navara (19 b) a Matěj Vosáhlo (18 b), oba žáci 8.A.

Gratulujeme!

A jak dopadli ostatní soutěžící z naší školy? Výsledky můžeš najít v příloze článku!

Více informací o soutěži na webu www.it-slot.cz .

 

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME