Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Bobřík informatiky

        V měsíci listopadu 2022 se žáci 5. až 9. ročníku zapojili do celostátní soutěže v informatice nazvané „BOBŘÍK INFORMATIKY“, kterou již po patnácté pořádala Katedra informatiky Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

   Co je to za soutěž? Bobřík informatiky je mezinárodní soutěž zaměřená na žáky se zájmem o svět technologií. Jedním z cílů organizátorů je poukazovat na to, že informatika není totéž co ovládání počítače. Soutěžící odpovídají online na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, digitální gramotnosti a blokového programování, za správné odpovědi můžou získat max.192 bodů, mezi tzv.“úspěšné řešitele„ se řadí soutěžící, kteří získají alespoň 120b. Do soutěže se zapojilo v žákovských kategoriích celkem 155 286 soutěžících z 1 322 škol z celé ČR.

Podrobné informace o soutěži můžetenajítna www.ibobr.cz.

Mezi nejúspěšnější řešitele v jednotlivých kategoriích se zařadili z naší školy:

·       Kategorie MINI (4. - 5.ročník ZŠ) – Veronika Stejskalová 5.A (172b)

·       Kategorie BENJAMIN (6. – 7.ročník ZŠ) – Marjana Matušková 7.B (176b)

·       Kategorie KADET (8. – 9.ročník ZŠ) – Nikola Dominiková 9.A (156b)

 Výsledky a pořadí všech soutěžících v příloze. Gratulujeme a už se těšíme na další ročník!

 

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME