Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kraluj křížkům, ovládni kolečka!

Kraluj křížkům, ovládni kolečka!

V úterý 2. listopadu si dva týmy z naší školy jely vyzkoušet své logické uvažování a trpělivost ve velmi oblíbené strategické hře piškvorky. Oblastní kolo s názvem „pIšQworky“ se konalo na Gymnáziu v Uherském Hradišti. Celkem se do soutěže zapojilo dvanáct týmů.  Naši školu zastupovaly dva týmy „Piškvorkové dámy“ ve složení Monika Dominiková, Edita Kodýmová a Nikola Dominiková a „Šohaji“ ve složení Ondřej Tomáštík, Pavel Kolaja a Dominik Kovařík. Některé duely byly překvapivě dlouhé a nelítostné. Piškvorkové dámy se dlouho držely vysoko v tabulce, ale bohužel v rozhodující partii nevyhrály. Krajské kolo nám uniklo o vlásek. Přestože jsme nepostoupili, tak nezoufáme, odvezli jsme si pěkné ceny a hlavně cenné zkušenosti.

 

pokushokusfoto1

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME