Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

ATLETICKÁ OLYMPIÁDA V POLEŠOVICÍCH

V pátek 27. září se šestnáct žáků z prvního stupně naší školy utkalo s dalšími dětmi z devíti škol okresu ve čtyřech atletických disciplínách: skoku dalekém, hodu, běhu na 50m a na 300m. Zde nejlépe uspěl Viktor Němčický ze třetí třídy, který získal stříbrnou medaili. Na závěr se běžely štafety složené z chlapců a dívek mladší a starší kategorie. I tady jsme byli úspěšní. Druhé místo obsadila štafeta mladších kluků ve složení Viktor Němčický, Lukáš Všetula, Matyáš Cintula a Matyáš Knedlík. A rovněž druhé místo patří starším děvčatům: Marjana Matušková, Nikola Klaudová, Aneta Zapletalová a Saša Korvasová.

IMG 0184A

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4