Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Úspěchy našich žáků v kraji

Každým rokem se žáci naší školy zapojují do řady soutěží a olympiád a vždy s radostí sledujeme jejich úspěchy, získávání nových zkušeností a zážitků, jak na bojišti sportovním, tak i vědomostním. Letošní školní rok je o to úspěšnější, že naši žáci obsadili přední místa olympiád na úrovni krajských kol.  Za jejich zájem proniknout hlouběji do přírodovědných předmětů, o kterých bude řeč, píli, chuť soutěžit a reprezentovat naši základní školu jim patří velká pochvala i poděkování.

 

            Krajské kolo Zeměpisné olympiády se konalo v Uherském Hradišti na půdě gymnázia. Skvělé 2. místo v kategorii A (6. ročník) vybojoval Matyáš Matějík, v kategorii B (7. ročník) odsadil bronzovou příčku David Míšek.

         V prvním ročníku Geologické olympiády, kterou pořádala Masarykova univerzita Brno, se probojovala až do krajského kola ve Zlíně Justýna Kovaříková (8. třída). I přesto, že náplní soutěže bylo učivo přírodopisu až 9. ročníku, skončila Justýna na krásném 6. místě.

            Při přípravě na okresní kolo Biologické olympiády musí žáci kromě studia obsáhlého přípravného textu vypracovat samostatnou písemnou práci na základě vlastního pozorování. Téma letošního ročníku znělo: Detektivem v přírodě. V okresním kole nás velmi úspěšně reprezentovali: v kategorii C Tereza Danajkanyčová - 7. místo a Vít Turčin, který z 2. místa postoupil do krajského kola. To proběhlo v ZOO Zlín – Lešná, kde Vít obsadil krásné 9. místo. V kategorii D obsadil 8. příčku Matyáš Matějík a 23. Kristýna Turčinová. Gratulujeme.

Fotogalerie: http://uo2013.rajce.idnes.cz/Biologicka_Olympiada_krajske_kolo_Lesna_2017/

 

                                 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME