Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Poděkování za sladké dopoledne a jeden dobrý skutek

Ještě, než se naplno rozběhne kolotoč nového školního roku, dlužíme poděkování za prožití jednoho medového dopoledne a příležitost věnovat příspěvek na zvířátka v nouzi.

 

Poslední červnový týden by se mohl zdát promarněným časem, ale i mimo školní lavice se dá najít mnoho zajímavých                       a inspirativních příležitostí a nemusíme jezdit daleko.

Moc mile nás na dvorku v Uherském Ostrohu přivítali manželé Juřenovi. „Byli jsme na návštěvě u dědy spolužáka. Říkal nám, jaký je vývoj včely, jakou má v úlu práci a jak poznáme královnu. Viděli jsme rámek s plástem a jak se v doma vyrobeném medometu odstřeďuje med. Když byl med v hrnci, dostali jsme všichni lžičky a mohli ochutnávat. Panečku, to byla dobrota!“ (napsala Nikol Zezulová)

Děkujeme za velmi srdečné a zajímavé setkání i s občerstvením.

Včeličky

Medomet

Med

 

 

 

 

 

 

 

 

Slunečné počasí nás zlákalo také k výletu do Buchlovic, kde jsme vzali útokem rozlehlý zámecký park i čokoládovnu, ale hlavně jsme zde navštívili Záchrannou stanici volně žijících živočichů. Popovídali jsme si s krkavcem a zblízka si prohlédli mnoho zástupců živočišné říše, kteří by ve volné přírodě pravděpodobně nepřežili (často díky zraněním způsobených člověkem nebo technikou).                 Na péči o zvířata v nouzi v záchranné stanici jsme (dle rozhodnutí dětí) věnovali 1000,- Kč z peněz utržených na Velikonočním jarmarku. Tímto děkujeme všem maminkám, babičkám za dobroty i výrobky, které pomáhaly dětem připravit a všem dalším rodinným příslušníkům a návštěvníkům jarmarku, kteří finančně přispěli svým nákupem.

                                                                                                                                                                 Kolektiv třídy (teď už) 7. A

Pro inspiraci přikládáme odkaz na leták Záchranné stanice Buchlovice:

Záchranná stanice Buchlovice http://www.stanicebuchlovice.ic.cz/aktuality/propagacnimaterialy/informacni_letak.pdf

Záchranná staniceSrneček

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME