Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportujeme rádi, sportujeme úspěšně!

Maraton reprezentací v letošním školním roce uzavíraly soutěže sportovní.

K tradičnímu ostrožskému derby jsme vyrazili 30. 5. na kolech do Ostrožské Lhoty. Družstvo dívek a chlapců odehrálo 2 zápasy volejbalové, 2 softbalové a smíšené páry bojovaly na tenisových kurtech. Každé sportovní odvětví se hodnotilo zvlášť a po konečném součtu ještě celkové pořadí škol. Ve volejbalu jsme získali zlato, v softbalu stříbro a tenisový pár – Lucie Borková a Radek Zalubil vybojoval bronzovou příčku. Celkově jsme za Ostrožskou Novou Vsí obsadili zasloužené 2. místo.

    

 

Další ročník Slováckého přeboru mládeže v TEE-BALLU jsme zakončili pátým turnajem na nově zrekonstruovaném hřišti v Kunovicích, odkud si tým našich žáků přivezl pěkné 4. místo.

               

 

 

Všem, kteří mají chuť soutěžit a zdokonalovat se, pomáhá v rozvoji také Olympijský odznak – OVOV, jehož vznik iniciovali dva zlatí desetibojaři, Robert Změlík a Roman Šebrle. Žáci plní v rámci této části projektu deset disciplín. Na základě zlepšování výkonů mohou získat bronzové, stříbrné, zlaté a diamantové odznaky. Ti nejnadanější mladí sportovci se přes okresní a krajská kola mohou probojovat až do republikového finále, kde se setkají s desítkami olympioniků a sportovních osobností a zažijí neopakovatelnou atmosféru velké sportovní akce.

A tento triumf se v letošním ročníku soutěže povedl naší velmi aktivní, cílevědomé a pilné žačce – Justýně Kovaříkové (8. třída). Po stříbrné příčce v okresním kole a 4. místě v kole krajském se jí podařilo získat diamantový odznak a postoupit do celorepublikového finále, které se uskuteční 7. – 9. 9. 2017 v Brně. Justýně ze srdce gratulujeme a v září budeme všichni držet pěsti.

Z okresního kola této soutěže si medaile ve svých kategoriích odvezla řada dalších nadějných sportovců – Beáta Jochová (5. A) – 2. místo, Amálie Štěrbová (6. B) – 2. místo, Roman Plch (5. A) – 1. místo, Šimon Hýl (5. A) – 1. místo.

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME