Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zahájení školního roku

Město Uherský Ostroh informuje občany, že z důvodu zpoždění realizace chodníku na ulici Svobodova bude v pondělí dne 3.9. v souvislosti se zahájením školního roku organizována doprava a pohyb chodců takto:

Uzavřen zůstane pro motorová vozidla vjezd do ulice Školní od zvonice. Vjezd od zimního stadionu prosím využívejte jen v nutných případech. Auta budou odstavována na parkovišti před zimním stadionem za asistence policie. Od úterý 4.9. bude ulice Školní již průjezdná obvyklým způsobem.

Pro chodce bude průchozí chodník od hlavní křižovatky na ul. Hradišťská po straně kolem tržnice a lékárny směrem k poště. V době od 7.30 do 10 h budou chodci přecházet přes komunikaci ul. Svobodova za asistence Městské policie. Nový chodník od ul. U Kina je již průchozí.

Žádáme rodiče, aby informovali své děti a nasměrovali je na doporučenou trasu a respektovali omezení vjezdu motorových vozidel do ul. Školní.

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME