Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KRAJSKÉ KOLO GEOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

 Žákyně 9. ročníku naší školy – Justýna Kovaříková – je k nezastavení.  Pečlivě se připravuje na přijímací zkoušky, věnuje se svým koníčkům a navíc elegantně zvládá reprezentovat naši školu ve sportovních i přírodovědných soutěžích.

Po úspěšném okresním kole zeměpisné olympiády, kde obsadila 5. místo, stihla vyhrát okresní kolo olympiády geologické a postoupit tak do kola krajského. To se konalo v pondělí 9. dubna 2018 v Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Součástí soutěže byl test znalostí o neživé přírodě a náročná poznávací část minerálů a hornin. Zadání bylo stejné pro soutěžící obou kategorií - základních i středních škol a bodovým součtem Justýna předstihla i některé středoškoláky. Vybojovala skvělé 2. místo a za to jí patří naše poděkování za reprezentaci, velká pochvala a přání hodně dalších úspěchů na všech polích působnosti.

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME