Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Atletická olympiáda 1. stupně

Ve středu 22. května se naše škola zúčastnila Aletické olympiády v Uherském Hradišti. Nejlepší atleti 2.-5. tříd se utkali ve skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem a běhu na 50 m a 600 m. I přes nepříznivé počasí se jim podařilo v konkurenci 20 škol získat dvě cenné medaile. Ve sprintu mladších dívek vybojovala zlato Nella Brablecová a v běhu starších dívek na 600 m  si doběhla pro bronz Adriana Cintulová. Gratulace a velké poděkování patří všem, kteří naši školu reprezentovali.

Fotogalerie

Společná fotka Alt.ol.UH 24

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME