Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Šplhoun II. stupně - ONV

IMG 7442 kopieI v letošním školním roce jsme se vybavili cyklistickými přilbami a vyrazili k našim sousedům do Ostrožské Nové Vsi změřit síly ve šplhu o tyči. 

Naši žáci si vedli velmi dobře, v soutěži jednotlivců 3x stáli na stupních vítězů ve svých kategoriích a celkově pro naši školu vybojovali stříbrnou příčku. S medailí na krku odjížděli Dmytro Kachurovskyi - 2. místo, Marjana Matušková - 2. místo a Tereza Galušková - 3. místo. Nejrychlejšími šphouny se pro letošní rok stali domácí sportovci ZŠ Ostrožská Nová Ves.

Gratulujeme k pěkným výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci.

FOTOGALERIE                  VÝSLEDKY

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME