Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Pět postupů do kraje

Navzdory neúčasti opor - Viktora Němčického a Kateřiny Macháčkové zabojoval školní výběr v okresním kole olympijského víceboje (22.4.) a dokázal uspět jak v soutěži družstev, kde skončil třetí, tak zejména mezi jednotlivci. Do krajského kola v Otrokovicích (čtvrtek, 30.května) postoupili z Uherského Brodu, kde se soutěž konala Matyáš a Adriana Cintulovi, Štěpán Jančařík, Ema Vavrušová i Tereza Dobřecká. Družstvo čeká, zda-li se také nevejde mezi nominované.

Školu reprezentovali: družstvo Marjana Matušková, Tereza Zsoldosová, Tereza Dobřecká, Michaela Kočicová, Radek Procházka, Matyáš Cintula, Hugo Nožička, Dmytro Kachurovskyi a dále v jednotlivcích Jakub Zdráhal, Jakub Frolek, Štěpán Ludvík, Adriana Cintulová, Ivan Klauda, Štěpánka Rapantová, Ema Vavrušová a Štěpán Jančařík.

výsledky

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME