Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Ladíme (se) na Vánoce

DSC 0149

 

Poslední den před prázdninami, v pátek 22.12. v 10:10, jsme se chtěli všichni společně sejít a naladit se na vánoční atmosféru a udělat si navzájem radost.

Advent a Vánoce jsou každoročně se opakující rituál, kterému podléhají děti i dospělí. 

Přináší nám radost z čekání na sníh, na to že přijde Ježíšek.

Vánoce jsou vzácné okamžiky, opakují se jen jednou v roce, proto je všechny děti milují. Jen jednou v roce máme stromeček. Tak jsme využili toto jedinečného období v roce a naladili se na stejnou vlnu. Udělali si navzájem radost a pohodu. Neporovnávali se, kdo byl lepší a kdo vyhrál. 

 

 

V pátek jsme přišli dělat radost sobě a všem, kteří se ve školní tělocvičně sešli.

O radostnou a rozezpívanou náladu se postarali Katka Macháčková a Terka Dobřecká z 6.A, společně zpívající žáci 1. stupně pod taktovkou paní Kunovjánkové, žáci 5.B a třídní paní učitelka Hurábová, roztomilá 1.B se svojí třídní paní Zajíčkovou, žáci 5.A. Tělocvičnu roztančili a roztleskali žáci 6.B. Všichni společně jsme si zazpívali koledu Štědrý večer nastal. Na závěr jsme si zazpívali Haleluja, spolu s tajemným hostem. 

Poděkování zaslouží všichni účinkující a ti, kdo pomáhali s přípravou. Nemalé díky patří také MěÚ Uherský Ostroh, který nám zapůjčil aparaturu a pana Radka Nožičku a Jakuba Hlaváčka, kteří měli velkou trpělivost při zvučení našich amatérských výkonů.

Díky všem za šťastné a veselé.

Mgr. Beáta Kroutilíková, PhD a Mgr. Ilona Jurčeková

FOTOGALERIE

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME