Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

IT - SLOT

 

      Žáci 9. ročníku ZŠ společně s dalšími 13 952 žáky z 299 škol z celé republiky se zapojili v hodinách Informatiky  do celostátní vědomostní soutěže ze světa informačních technologií nazvané IT‑SLOT (zkratka Informační Technologie - Systém Logických OTázek).

 Cílem soutěže IT-SLOT je především prohloubit zájem žáků o informační technologie a zajímavou formou podporovat jejich logické uvažování. První část úloh je zaměřená na oblast základních vědomostí o IT, tedy internetu, hardwaru, softwaru, operačních systémech, komunikace s využitím internetu či programování. Druhá část je věnována matematickému a logickému myšlení.

 Žáci v online testu řeší celkem 25 otázek, můžou získat celkem 25 bodů, při stejném počtu bodů rozhoduje o konečném pořadí rychlejší čas, prvních 50 soutěžících postupuje do finálového kola, což se letos žádnému z našich žáků nepodařilo.

 Mezi nejúspěšnější soutěžící se zařadili z naší školy Jonáš Navara (21b – 90. místo), Radek Vávra (20b – 179.) a Filip Veselý (20b – 204.). Gratulujeme!

 A jak dopadli ostatní soutěžící z naší školy? Výsledky můžeš najít v příloze článku!

 Více informací o soutěži na webu www.it-slot.cz .

 

Přílohy:
Stahnout tento soubor (IT-SLOT_2023_vysledky.pdf)IT-SLOT_2023_vysledky.pdf[ ]

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME