Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Ekologická soutěž "Poznej a chraň"

Ekologická soutěž „Poznej a chraň“

V pondělí 26. 3. a v úterý 27. 3. proběhl v Uherském Hradišti již 20. ročník ekologické soutěže „Poznej a chraň“ tentokrát s tématem „Život ve vzduchu“. Za naši školu soutěžila čtyři tříčlenná družstva. Obě kategorie mladší (4. -5. ročník) i starší (6. – 7. ročník) vyhrály týmy z naší školy a postupují dále do krajského kola.Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Mladší kategorie (4. – 5. ročník)    1. místo: Martin Hůsek   Lukáš Navara     Nikol Zezulová
Starší kategorie (6. -7. ročník)         1. místo: Hana Kusáková   Matyáš Matějík  Aneta Machálková   
 Mgr. Monika Konečná, Mgr. Lenka Pírková

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02NPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME