Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

běžky foto

 

        Naše škola získala krásné druhé místo v mikroregionu   Uherský Brod, Uherské Hradiště. Děkujeme všem, kteří se zapojili do hlasování.

  Do projektu, který pořádal obchodní řetězec PENNY  se zapojilo více než 1100 týmů napříč celou Českou republikou. Získali jsme finanční odměnu 5000,-Kč a balíček zdravých potravin. 

Finanční prostředky nám pomohly k nákupu více běžeckých sad. Už se moc těšíme na lyžařský kurz, kde nové vybavení vyzkoušíme. :-) 

 

 

 

 


 

          

     Ve čtvrtek 11. 11. 2021 se žáci 8. a 9. ročníku společně s dalšími 4963 žáky ze   127 škol zapojili v hodinách Informatiky do celostátní vědomostní soutěže ze světa informačních technologií nazvané IT‑SLOT (zkratka Systém Logických Otázek).

 Cílem soutěže IT-SLOT je především prohloubit zájem žáků 8. a 9. tříd o informační technologie a zajímavou formou podporovat jejich logické uvažování. První část úloh je zaměřená na oblast základních vědomostí o IT, tedy internetu, hardwaru, softwaru, operačních systémech, komunikace s využitím internetu či programování. Druhá část je věnována matematickému a logickému myšlení.

Žáci v online testu řeší celkem 25 otázek, můžou získat celkem 25 bodů, při stejném počtu bodů rozhoduje o konečném pořadí rychlejší čas.

 Úspěchem skončilo 1.kolo soutěže pro Tomáše Jestřabíka z 9.A, který se ziskem 22b umístnil na krásném 23.místě a tím si zajistil postup do finálového kola mezi 50 nejlepších řešitelů.

 Mezi další nejúspěšnější soutěžící se zařadili z naší školy Pavel Jurčeka a Lukáš Navara, taky žáci 9.A.

 Z osmáků získali nejvíce bodů Jindřiška Přerovská, Ondřej Tomaštík a Johanka Matušková. Gratulujeme!

 Více informací o soutěži na webu www.it-slot.cz .


Vážení rodiče,

zveme vás na třídní schůzky a konzultační odpoledne.

Třídní schůzky proběhnou ve středu 10.11.2021 od 16.00 do 16.30 hod v kmenových třídách.

Následovat bude konzultační odpoledne do 18.00 hod.

Od 18.00 hod proběhne v jídelně schůzka pro rodiče žáků, kteří tančí na školním plese.

Nadále zůstává v platnosti povinnost nosit respirátor.

 

vedení školy


MCH 8.B   

 

 

   

   Ve středu 20.10. proběhlo školní kolo soutěže „Mladý chemik“. Celkem se jí zúčastnilo 53 žáků osmých a devátých tříd. Nejlepších výsledků dosáhli žáci 9.A třídy v pořadí:

 

  1.  Lukáš Navara, 46 bodů
  2.  Nikol Zezulová, 37 bodů
  3.  Jolana Klaudová, 35 bodů

Tito tři žáci postupují do okresního kola.

Zároveň bych chtěla poblahopřát dvěma žákům osmých tříd: Ondřeji Tomaštíkovi  a Johance Němčické, kteří dosáhli nejlepších výsledků v osmém ročníku. (B.Jurdová)


Strana 1 z 50

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME