Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

        Většina sportovních i vědomostních soutěží letos opět nemohla proběhnout, červenou dostaly i akce, které za normálních okolností pořádáme a prožíváme společně ve škole. My se tak lehce ale nevzdáváme, máme skvělé děti a skvělé rodiče, a tak se řadu aktivit podařilo uskutečnit v rámci distanční výuky individuálně i se zapojením celé rodiny.


Biologická olympiáda             

          I v letošním školním roce se přes všechny možné komplikace podařilo uspořádat Biologickou olympiádu. Školní kolo proběhlo v dubnu on-line formou a jeho zadání na téma „Těžký život ve vodě“ bylo jednotné pro všechny žáky daných kategorií. Okresní kolo bylo vzhledem k situaci vynecháno a 43 nejlepších postoupilo přímo do kraje.

 


Vážení rodiče,

děkujeme všem, kteří jste věnovali čas, zúčastnili se šetření a vyplnili dotazníky. Bylo Vás celkem 139, což je 45%. Pomohli jste nám zmapovat a vyhodnotit situaci, kdy jsme se všichni museli potýkat s distanční výukou.

Těší nás, že distanční výuku v tomto období vnímáte převážně pozitivně. Velmi si vážíme všech pozitivních ohlasů a slov chvály, které jste nám zanechali v otázce č. 8. Jednotlivým vyučujícím výsledky předáme i s Vaším komentářem.

Jsme si také vědomi, že výuka by nefungovala tak dobře bez Vaší podpory, spolupráce a Vašeho dohledu. Děkujeme. Bereme Vás jako hlavní partnery. Na Vašem názoru nám záleží, proto jsme potřebovali Vaši zpětnou vazbu, abychom se mohli pořád zlepšovat.

Děkujeme za všechny objektivní negativní připomínky a podměty, i ty jsou pro nás cenné. Budeme se jimi dále zabývat. V případě opakování distančního vzdělávání vnímáme jako důležité provedení těchto kroků:

1.       Konání on-line rodičovských schůzek ve všech ročnících.

2.      Nezatěžovat žáky nadměrným tisknutím zápisů učiva.

3.      Podporovat pedagogy v dalším využití online aktivit.

4.      Zvýšit počet on-line hodin u hlavních předmětů.

5.       Zařadit více úkolů na procvičení učiva hlavních předmětů.

6.       Ubrat úkoly v předmětech, které nejsou hlavní.

Odkaz na vyhodnocení dotazníku:

https://forms.office.com/Pages/AnalysisPage.aspx?id=CRUok8DnOUCOJDikZeTNa-XNAK5iU5VBlxMS8Fget0pUM0syWFEwMjI4WFIxUVVaT0dHVFFSVkZORS4u&AnalyzerToken=aO5p025W1oQjpNDRa7hwapj9OHvgvkBP

 

Vedení školy


Provozní doba pokladny ZŠ Uh. Ostroh – prázdniny 2021

 - výběr stravného

- výběr příspěvku na školní potřeby budoucích žáků 1. tříd

 (kancelář ZŠ, vstup vchodem naproti domova důchodců)

 – červenec 2021:

 - ČT 1. 7. v době 6.00 – 14.30

- v jinou dobu – na základě telefonické domluvy

 – srpen 2021:

 - termíny: denně v době 11.00 – 14.30

 - v jinou dobu – na základě telefonické domluvy


Strana 1 z 46

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME