Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

havran logo

V úterý 7. února proběhl již 18. ročník pěvecké soutěže ZLATÝ HAVRAN. Sešlo se celkem 39 zpěváků, kteří soutěžili v sedmi kategoriích.

A jak to všechno dopadlo?

Vítězem se stal snad už jen ten, kdo se zúčastnil. Ale přece jenom jména těch nejlepších. Z prvních tříd je to Leona Bytyqi, z druhých Veronika Nováková, z třetích Adéla Veselá, čtvrté pak mají dvě vítězky Antonii Příleskou a Ladu Sofii Půčkovou. Z pátých tříd zaujala porotu Natálie Šarová a z šestých tříd pak Patrik Tůma. V poslední kategorii 7.- 9.tříd si své prvenství vyzpívala Leona Matušková. Všem zpěvákům blahopřejeme, a protože vítězové nás budou reprezentovat na přehlídce dětských zpěváčků lidových písní Ostrožský skřivánek, budeme jim držet palce. 

Letošní "Havran" se vydařil i díky našim sponzorům, kteří poskytli zúčastněným ceny. Děkujeme tedy paní učitelce Kolaříkové za krásné medaile v podobě havrana, Městskému úřadu za reklamní předměty, VHS Javorník – CZ s.r.o., firmě Zdeněk Kunovjánek DROSTAV, firmě Fortel s.r.o., panu Janu Momčilovi z firmy Moumou a panu Hudečkovi, Hudáčkovi a Machovi. V neposlední řadě děkujeme také porotě za objektivní hodnocení, a také divákům a kamarádům, kteří přišli podpořit mladé zpěváky. Příští rok se těšíme se všemi zpěváky nashledanou.

Andrea Kunovjánková a Jitka Zajíčková


obrazek.png      Proběhl ve čtvrtek 2. 2. 2023. Pozvání přijala čtyři družstva žáků 4. a 5. tříd z okolních základních škol. Hrálo se systémem každý s každým.

Konečné pořadí: 1. ZŠ Uherský Ostroh

                            2. ZŠ Církevní Veselí nad Moravou

                            3. ZŠ Ostrožská Nová Ves

                            4. ZŠ Sportovní Uherské Hradiště

                            5. ZŠ Hroznová Lhota

Těšíme se na další spolupráci, jak bylo na turnaji domluveno.

 

 

 

 

 

 

 


    

media share 0 02 05 7437f8c6b2744f6d8131d1c5d47d34491748a97b7cbfeb2f792d93a03ac8eba3 c59f4524 214a 4595 ba6b 2c768fe7824f

        Děvčata čtvrtého a pátého ročníku naší školy navázala na loňský úspěch v Čeps cupu, kdy se v republikovém finále umístila na třetím místě a suverénním vítězstvím v krajském kole opět postoupilla do finálového klání, které se uskuteční v březnu v Praze. Do florbalové soutěže Čeps cup se letos přihlásilo 1034 školních družstev z celé republiky, z toho asi čtvrtina dívčích. Naše sestava: Míša Kočicová, Tereza Dobřecká, Karolína Klaudová, Nikol Jirásková, Denisa Zapletalová, Ema Chlupová, Sandra Lukášová a v bráně Emily Mazurová. Podrobné výsledky najdete na adrese https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/


upravené                                                                                                                                                  V  pátek třínáctého se našli dobrovolníci, kteří si zvyšovali svoji imunitu otužováním. Měli odvahu a přesto, že je leden zvolili oblečení s krátkým rukávem nebo kraťasy..

 

 


Ostr.vnoučata 1a

       Také v letošním předvánočním čase jsme nemohli zapomenout na naše seniory. Ve středu 21. prosince jsme navštívili Domov pro seniory v Uherském Ostrohu, kde jsme babičkám a dědečkům zazpívali koledy a předali vyrobené betlémky. Úsměvy na tvářích a společný zpěv nám byly velkou odměnou.


Strana 1 z 69

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME