Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

8.A

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Pírková


DISTANČNÍ VÝUKA: 

Prosím rodiče a žáky, aby se seznámili s novým ŠKOLNÍM ŘÁDEM PLATNÝM OD 14.10.2020 - DODATEK K DISTANČNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ (celý dokument najdete ZDE)

UPOZORNĚNÍ: Vážení rodiče a žáci, jak už jistě víte, návrat do školních lavic stále není možný, pokračujeme tedy i v distančním vzdělávání. Od listopadu probíhá veškerá vzájemná komunikace se žáky přes MS TEAMS. Pokud přetrvávají nějaké komplikace nebo problémy připojení, je potřeba je vyřešit neprodleně. V případě potřeby jsou ve škole k dispozici nové notebooky k zapůjčení.

Kontaktovat mě můžete kdykoliv na školním e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes systém Bakaláři. Děkuji za pochopení, přeji pevné zdraví a hodně trpělivosti.

Důležité: PRAVIDLA DISTANČNÍ VÝUKY

 

Vážení rodiče, NEPŘÍTOMNOST ŽÁKŮ NA ON-LINE VYUČOVÁNÍ je nutné omlouvat v systému BAKALÁŘI (nestačí, když se samy děti vyučujícímu omlouvají v chatu Teams). Děkuji za pochopení.

 

 DISTANČNÍ VÝUKA - AKTUÁLNÍ ON-LINE ROZVRH HODIN (SYNCHRONNÍ)

 (navíc mají děti zadané úkoly dle rozvrhu běžné prezenční výuky - ASYNCHRONNÍ METODY)

8.A

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pondělí

RJ

 F

NJ /(10:00-11:00)

   

Úterý

ČJ

M

 

Doučování  AJ (13:00-14:00)

Středa

ČJ 

AJ

CH

   

Čtvrtek

Z

 AJ 

sudý týden INF 

lichý týden INF 

Doučování  ČJ (13:00-14:00)

Pátek

 M

ČJ

   

 Online DOUČOVÁNÍ z CHEMIE probíhá po vzájemné domluvě.

 M – konzultace po domluvě

 

 Doporučení MŠMT (METODICKÉ DOPORUČENÍ PRO VZDĚLÁVÁNÍ DISTANČNÍM ZPŮSOBEM)

Vzdělávání distančním způsobem na 2. stupni ZŠ by mělo probíhat převážně on-line a kombinovat synchronní a asynchronní metody. Žákům budeme dále zadávat samostatné úkoly přes Microsoft Teams (cvičení z učebnice a pracovního sešitu, pracovní listy, kresby, psaní slohů, odkazy na videa ... viz výukové soubory, zadání) a potom společně během videohovoru projdeme práce nebo možná řešení. Videohovory tak budou sloužit k dodatečnému vysvětlení látky, reflexi učení a individualizaci. Ale těžiště výuky by mělo být v asynchronní výuce, kdy děti mohou pracovat podle svého tempa a časových možností.

Na 2. st. ZŠ nelze on-line výuku plánovat tak, aby synchronní aktivity kopírovaly běžný školní rozvrh.

SYNCHRONNÍ - učitel je propojen s dětmi prostřednictvím komunikační platformy MTeams v reálném (stejném) čase (videohovor dle předem stanoveného rozvrhu). Skupina ve stejný čas na stejném virtuálním místě pracuje na stejném/podobném úkolu.

ASYNCHRONNÍ - děti pracují v jimi zvoleném čase vlastním tempem na jim zadaných úkolech a společně se v on-line prostoru nepotkávají.

 

ROZVRH PREZENČNÍ VÝUKY 2020/2021

HODINA
0 1 2 3 4 5 6 7 8
ČAS

7:05          

7:50

8:00          

8:45

9:00          

9:45

10:05          

10:50

11:00          

11:45

11:55          

12:40

12:50          

13:35

13:45          

14:30

14:40          

15:25

PO

 

-
 FCH TVD
TVCH FD  AJ M ČJ VZ -
-

ÚT

 

-
ČJ   NJ / RJ INF / CvM  Z D -
-

ST

 

-
ČJ  M AJ CH VO HV -
-

ČT

 

-
 M VV CvM / INF NJ / RJ ČJ   FCH TVD
TVCH  FD


 

-
ČJ  M AJ D CH -
-

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Free Joomla! template by L.THEME