Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Projekty

 

PROJEKT ŠABLONY EU JAK

 

 

 

 

 

SFZP H CMYK

 

"Cestičkou rozkvetlou chodím rád do školy" - Cílem projektu je vytvořit funkční a esteticky hodnotné prostředí kolem školy a zlepšit hospodaření s dešťovou vodou.

„Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.“

 

Logo Zlínský kraj JPG černé

"Efektivní prevence" - projekt je spolufinancován Zlínským krajem (Podpora škol v oblasti prevence rizikových typů chování (RP19-23/016)).

 

Logo Zlínský kraj JPG černé

"Chci se umět bránit!" - projekt je spolufinancován Zlínským krajem (Podpora sebebeobrany žáků na základních školách (MaS06-23/029).

 

web vis logo

 

Za přispění VIS Bílé Karpaty (v rámci přírodovědného projektu LIFE 16 NAT/CZ/000731 „Ze života hmyzu“) vyrostlo na školním dvoře indiánské týpí.


 obal

Tonda Obal


Logo PUOB

Projekt Přírodní učebna Otakara Borůvky je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí (www.sfzp.cz, www.mzp.cz).


Lesy CRLesy ČR – finanční příspěvek na výrobu naučných tabulí do školní zahrady.


 

logo Zlinsky kraj

 

Projektem „Jaro, léto, podzim, zima – bádat v přírodě je prima“ se naše škola zapojila do programu RP04-18 "Podpora ekologických aktivit v kraji". Cílem projektu je podpořit badatelsky orientovanou výuku prostřednictvím nově zakoupených pomůcek a vytvořených pracovních listů.

Free Joomla! template by L.THEME