Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zl. list 2023V pátek 26.5.2023 jsme se za slunečného počasí vydali do krajiny s kouzelnou atmosférou v okolí Boršic a Smraďavky. Právě zde se konalo krajské kolo soutěže Zlatý list. Děti soutěžily v oblasti meteorologie, botaniky, zoologie vodních bezobratlých i ryb, dendrologie, mykologie a dalších přírodovědných oborů.

Vzhledem k velké účasti žáků na poznávacím zájezdu do Londýna se nám podařilo poskládat jenom jedno soutěžní družstvo z žáků 6. a 9. ročníku, kteří tedy museli soutěžit ve starší kategorii. I tak si den v přírodě skvěle užili a obsadili krásné 6. místo ve Zlínském Kraji. 

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!     

FOTOGALERIE


Hoď a objev svůj talent leták    

        S nadšením jsme se zapojili do prvního ročníku soutěže „HOĎ A OBJEV SVŮJ TALENT“ pořádané klubem Snails Kunovice. Celkově se do soutěže zapojilo 10 základních a 3 mateřské školy, kdy byly zaslány dohromady výsledky ze 126 tříd a své pokusy odházelo neuvěřitelných 2 115 žáků.

 

 

O to radostnější je, že v takové konkurenci se také našim žákům podařilo obsadit medailová místa. Nejúspěšnější sportovci dostali od klubu Snails Kunovice upomínkové ceny a nabídku zúčastnit se tréninku softbalu s možností pokračovat v aktivní činnosti ve sportovním oddílu Snails..

Jak se našim sportovcům vedlo? Čtěte dál.


PLES ZŠ UHERSKÝ OSTROH

 

Milí příznivci naší školy,

srdečně si Vás dovolujeme pozvat na tradiční PLES naší ZŠ se slavnostním předtančením žáků 9. tříd, který se uskuteční v sobotu 3. června 2023 ve 20.00. Všichni tanečníci se houževnatě připravovali a těší se na Vás. K tanci a poslechu hrají skupina ARTEMIS a DJ JERRY.                          


Strana 1 z 79

feed-image rss škola

Free Joomla! template by L.THEME