Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nabídka kroužků školního klubu ZŠ v Uherském Ostrohu

ve školním roce 2021/2022

 

Poř.

Název kroužku

Vedoucí kroužku

Určeno pro

Předpokládaný termín (místo)

1.

Angličtina I

Mgr. Monika Konečná

CH + D 1. ročník

pátek 12.00 – 13.00, dyslektická učebna

2.

Angličtina II

Mgr. Gabriela Hnátková

CH + D 2. ročník

pondělí 12.00 – 13.00, 2.B

3.

Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka

Mgr. Linda Tůmová

CH + D 9. ročník

pátek 14.00 – 16.00 (1 x za 14 dní, poprvé 10. 9.), 9.A

4.

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky

Mgr. Jana Venclíková

CH + D 9. ročník

pátek 14.00 – 16.00 (1 x za 14 dní, poprvé 17. 9.), 9.B

5.

Debrujáři

RNDr. Ivana Bělohradová

CH + D 4. – 9. ročník

úterý 13.00 – 16.00 (1 x za měsíc, poprvé 14. 9.),

učebna F + CH, + akce

6.

Výtvarně keramický kroužek

Mgr. Marcela Maršálková

CH + D 1. – 9. ročník

pondělí 14.00 – 15.00, keramická učebna (dílny)

7.

Florbal

Mgr. Marcel Bednařík

CH + D 5. – 9. ročník

úterý 14.00 – 15.30, tělocvična ZŠ

8.

Taneční kroužek I

Mgr. Miroslava Gagová

CH 8. – 9. ročník

středa 14.45 – 17.45, tělocvična ZŠ

9.

Taneční kroužek II

Mgr. Miroslava Gagová

D 8. – 9. ročník

středa 14.45 – 17.45, tělocvična ZŠ

10.

Volejbal

Mgr. Hana Hrachovská

CH + D 5. – 9. ročník

pondělí 15.30 – 17.00, tělocvična ZŠ

11.

Sportovní hry I

Mgr. Jitka Němcová

CH 2. – 3. ročník

čtvrtek 12.45 – 13.45, tělocvična ZŠ

12.

Sportovní hry II

Mgr. Jitka Němcová

CH 4. – 5. ročník

pátek 13.35 – 14.35, tělocvična ZŠ

13.

Sportovní hry III

Mgr. Jitka Němcová

D 2. – 5. ročník

pátek 14.35 – 15.35, tělocvična ZŠ

14.

Softbal + atletika

Mgr. Lenka Pírková

CH + D 6. – 9. ročník

čtvrtek 15.30 – 17.00, hřiště ZŠ/tělocvična ZŠ

15.

Atletika mladší

Mgr. Gabriela Hnátková

CH + D 2. – 5. ročník

středa 12.45 – 13.45, hřiště ZŠ/tělocvična ZŠ

16.

Střelecký kroužek

Mgr. Jitka Zajíčková

CH + D 3. – 9. ročník

středa 15.30 – 17.30, Sportovní střelnice, Veselská, Uh. Ostroh

17.

Mažoretky I (přípravka)

Ing. Zuzana Svinková

D MŠ – 1. ročník

úterý + čtvrtek 17.00 – 18.00, tělocvična ZŠ

18.

Mažoretky II

Ing. Zuzana Svinková

D 1. – 9. ročník

úterý + čtvrtek 18.00 – 19.00, tělocvična ZŠ

19. – 20.

Sportovní gymnastika I + II

pí Marcela Vaďurová

pí Magdalena Zpěváková

Mgr. Andrea Havlová

Bc. Miroslava Baldock

D MŠ – 9. ročník

pondělí + úterý + středa + čtvrtek 16.30 – 19.00,

Sportovní víceúčelová hala, Šance 166, Uh. Ostroh,

+ závody

21. – 24.

Lední hokej I + II + III + IV

p. Stanislav Veselý

Ing. Aleš Dobřecký

p. Jan Němčický

p. Bronislav Zápařka

CH + D

MŠ – 9. ročník

upřesní vedoucí (tréninky + zápasy)

25. – 27.

Kopaná I + II + III

Ing. Pavel Vlk

CH + D

MŠ – 9. ročník

upřesní vedoucí (tréninky + zápasy)

 

 

 

POKYNY:

- kroužky budou otevřeny při minimálním počtu 10 žáků (předpoklad)

- děti navštěvující školní družinu mohou kroužky školního klubu navštěvovat, ale nezapočítávají se do minimálního počtu 10 žáků kroužku

- přihlášky do kroužků je možno si vyzvednout u vedoucích kroužků nebo u pí Aleny Baranové v kanceláři školy

- zápisné do všech kroužků:

- pro žáky, kteří byli do školního klubu (nezáleží na kroužku) přihlášení ve školním roce 2020/2021, bude na měsíce září – prosinec 2021

odpuštěno (činnost ve školním roce 2020/2021neprobíhala nebo byla kvůli koronaviru omezena)

- pro nové žáky, kteří do školního klubu ve školním roce 2020/2021 nebyli přihlášeni, bude činit na měsíce září – prosinec 2021 200 Kč

- pokud jsou ve sportovních kroužcích vybírány navíc členské příspěvky TJ (nejsou příjmem ZŠ), jsou na tuto skutečnost rodiče upozorněni

vedoucím kroužku

 

Způsob platby:

- v hotovosti: do PÁ 24. 9. 2021 vychovatelům ŠK nebo pí Baranové v kanceláři školy (doklad o zaplacení vystaví na požádání pí Baranová)

- přímo na účet: č.ú.: 27-7179500217/0100

- do zprávy příjemce nutné uvést ŠK + název kroužku + jméno žáka

- platbu provést do PÁ 24. 9. 2021, do tohoto termínu je také nutné odevzdat vychovatelům ŠK nebo pí Baranové písemný

doklad o provedení platby (doklad o zaplacení vystaví na požádání pí Baranová v kanceláři školy)

- všechny kroužky zahajují činnost (nejpozději) v týdnu od 6. 9. 2021, termíny konání kroužků + místo upřesní vedoucí jednotlivých kroužků

v 1. záříjovém týdnu (+ bude průběžně aktualizováno na webových stránkách ZŠ)

- po 24. 9. 2021 již nebude možné se na měsíce září – prosinec 2021 do kroužků přihlašovat

- platba na měsíce leden – červen 2022 (termín + výše platby) bude upřesněna v listopadu 2021

Kroužek Angličtiny I 
 
- bude každý pátek od 12.00 - 13.00 hod
- v dyslektické učebně
- začínáme v pátek 10. 9. 2021
 
Monika Konečná

Free Joomla! template by L.THEME