Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nabídka kroužků školního klubu ZŠ v Uherském Ostrohu

ve školním roce 2023/2024

 

Poř.

Název kroužku

Vedoucí kroužku

Určeno pro

Předpokládaný termín (místo)

1.

Angličtina I

Mgr. Monika Konečná

CH + D 1. ročník

pátek 12.00 – 12.45, 12.45 – 13.30

dyslektická učebna

2.

Angličtina II

Mgr. Gabriela Hnátková

CH + D 2. ročník

čtvrtek 12.00 – 13.00, 2.B

3.

Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka

Mgr. Linda Tůmová

CH + D 9. ročník

úterý 14.00 – 15.00, 9.A

4.

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky

Mgr. Martina Cintulová

CH + D 9. ročník

pátek 14.00 – 15.00, 9.B

5.

Deskové a logické hry

RNDr. Ivana Bělohradová

CH + D 4. – 9. ročník

středa 13.00 – 15.00 (1 x za 14 dní, poprvé 20. 9.),

7. třída + akce

6.

Výtvarný kroužek

Mgr. BcA. Oldřiška Kolaříková

CH + D 5. – 9. ročník

úterý 15.00 – 16.00, učebna VV

7.

Keramika

Mgr. BcA. Oldřiška Kolaříková

CH + D 2. – 5. ročník

pondělí 13.00 – 14.00, keramická učebna (dílny)

8.

Šikovné ruce

Mgr. BcA. Oldřiška Kolaříková

CH + D 1. – 5. ročník

úterý 14.00 – 15.00, učebna VV

9.

Florbal

Mgr. Marcel Bednařík

CH + D 5. – 9. ročník

úterý 14.45 – 16.00, tělocvična ZŠ

10.

Taneční kroužek

Mgr. Miroslava Gagová

CH + D 8. – 9. ročník

středa 15.00 – 17.00, tělocvična ZŠ

11.

Volejbal

Mgr. Hana Hrachovská

CH + D 5. – 9. ročník

pondělí 15.30 – 16.30, tělocvična ZŠ

12.

Sportovní hry I

Mgr. Jitka Němcová

CH 2. – 3. ročník

středa 13.40 – 14.40, tělocvična ZŠ

13.

Sportovní hry II

Mgr. Jitka Němcová

CH 4. – 5. ročník

pátek 13.40 – 14.40, tělocvična ZŠ

14.

Sportovní hry III

Mgr. Jitka Němcová

D 2. – 6. ročník

pátek 14.40 – 15.40, tělocvična ZŠ

15.

Softbal

Mgr. Lenka Pírková

CH + D 5. – 9. ročník

čtvrtek 15.30 – 16.30, hřiště ZŠ/tělocvična ZŠ

16.

Atletika mladší

Mgr. Gabriela Hnátková

CH + D 2. – 4. ročník

úterý 13.40 – 14.40, hřiště ZŠ/tělocvična ZŠ

17.

Střelecký kroužek

Mgr. Jitka Zajíčková

CH + D 3. – 9. ročník

středa 16.00 – 18.00, Sportovní střelnice, Veselská, Uh. Ostroh

18. – 19.

Mažoretky I + II

Mgr. Renáta Svinková

Ing. Zuzana Šmachová

D MŠ – 9. ročník

mladší: úterý + čtvrtek 17.00 – 18.00, tělocvična ZŠ

starší: úterý + čtvrtek 18.00 – 19.00, tělocvična ZŠ

20. – 21.

Sportovní gymnastika I + II

pí Kateřina Kadeřávková

pí Marcela Vaďurová

pí Magdalena Zpěváková

D MŠ – 9. ročník

pondělí + úterý + čtvrtek 16.30 – 19.00,

Sportovní víceúčelová hala, Šance 166, Uh. Ostroh,

+ závody

22. – 25.

Lední hokej I + II + III + IV

p. Adam Franěk

p. Ivan Klauda

Ing. Roman Němčický

p. Stanislav Veselý

CH + D

MŠ – 9. ročník

upřesní vedoucí (tréninky + zápasy)

26. – 28.

Kopaná I + II + III

Ing. Pavel Vlk

CH + D

MŠ – 9. ročník

upřesní vedoucí (tréninky + zápasy)

 

 

POKYNY:

- kroužky budou otevřeny při minimálním počtu 10 žáků (předpoklad)

- děti navštěvující školní družinu mohou kroužky školního klubu navštěvovat, ale nezapočítávají se do minimálního počtu 10 žáků kroužku

- přihlášky do kroužků je možno si vyzvednout u vedoucích kroužků nebo u pí Aleny Baranové v kanceláři školy

- zápisné do všech kroužků: na měsíce září – prosinec 2023 činí 280 Kč/kroužek

- pokud jsou ve sportovních kroužcích vybírány navíc členské příspěvky TJ (nejsou příjmem ZŠ), jsou na tuto skutečnost rodiče upozorněni

vedoucím kroužku

 

Způsob platby:

- v hotovosti: do PÁ 22. 9. 2023 vychovatelům ŠK nebo pí Baranové v kanceláři školy (doklad o zaplacení vystaví na požádání pí Baranová)

- přímo na účet: č.ú.: 27-7179500217/0100

- do zprávy příjemce nutné uvést ŠK + název kroužku + jméno žáka

- platbu provést do PÁ 22. 9. 2023, do tohoto termínu je také nutné odevzdat vychovatelům ŠK nebo pí Baranové písemný

doklad o provedení platby (doklad o zaplacení vystaví na požádání pí Baranová v kanceláři školy)

- všechny kroužky zahajují činnost (nejpozději) v týdnu od 11. 9. 2023, termíny konání kroužků + místo upřesní vedoucí jednotlivých kroužků

v 1. záříjovém týdnu (+ bude průběžně aktualizováno na webových stránkách ZŠ)

- platba na měsíce leden – červen 2024: výše platby 420 Kč/kroužek, termín platby bude upřesněn

 

Kroužek Angličtiny první třídy

!!!!!!!!!! POZOR !!!!!!!!!! 5. 4. 2024  NEBUDE KROUŽEK ANGLIČTINY

 

- každý pátek

- v dyslektické učebně

- vzhledem k velkému počtu žáků budou dvě skupiny

PRVNÍ SKUPINA - 12.00 - 12.45

Čápek O., Horák V., Hosák D., Jáně D., Juráčková E., Mahdal D., Plys V., Vaňková S., Wasserbauerová T., Fabo S., Větříšek J., Kolúch T., Pražanová E.

DRUHÁ SKUPINA - 12.45 - 13.30

Svobodová T., Vaněk D., Zůbková Z., Chromečková N., Kučerová E., Tomečková V., Žajdlík M., Potrusil M., Červenka J., Hlůšková A., Kolářová L., Šudřich M.

 

 

Free Joomla! template by L.THEME