Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Školní vzdělávací program

Ve vzdělávání vycházíme z individuality dítěte. Nabízíme všestranný program, který dítěti dopomůže se plně rozvinout. Dítě si v něm nachází své záliby a přednosti. Klademe si za cíl přivést dítě k chuti učit se, objevovat, zkoumat, poznávat.

Vzdělávací proces je obsažen v pěti integrovaných blocích. Z těchto předem určených integrovaných bloků si pedagogičtí pracovníci vytvářejí tematické celky, projekty, programy pro děti ve svých kmenových třídách, které jsou součástí jejich Třídních vzdělávacích programů.

Všechna témata reflektují přirozený vývoj dítěte a jsou v souladu s cíli, kompetencemi a vzdělávacími oblastmi Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.

 

Náš vzdělávací program se nazývá Kouzelná plavba za poznáním aneb jsme najedné lodi.

 

 

Moře je širé, velké a skrývá v sobě mnohá tajemství. Stejně tak náš život - je proměnlivý, překvapivý, přinášející stále něco nového, jiného. Plavba, na kterou se společně vydáme, znázorňuje cestu životem, při níž budeme zastavovat v nejrůznějších přístavech. Přístav symbolizuje místo, kde všechno začíná a zároveň končí. Vydejme se tedy na společnou cestu za poznáním, objevujme, zkoumejme, učme se a vracejme se tam, kde se cítíme bezpečně a kde je nám dobře. Připravte se, zvedáme kotvy, vyplouváme!

ŠVP - Kouzelná plavba za poznáním

Free Joomla! template by L.THEME