Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

UZAVŘENÍ PROVOZU

Vážení rodiče, z rozhodnutí MZČR vzhledem k současné situaci šíření Covid-19 bude naše MŠ s křesťanskou výchovou od 17.3.2020 do odvolání  UZAVŘENA.

Pokud budete potřebovat potvrzení - Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení, prosím, napište mi na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a já vám toto potvrzení pošlu mailem., příp. SMS zprávou na telefon 732316286. Do SMS zprávy uveďte e-mail, na který mám potvrzení odeslat. 

Poté postupujte dle uvedeného postupu:
Doporučený postup pro podání žádosti ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení.
 Část B tiskopisu vyplňuje rodič: • elektronicky obdržený tiskopis od školského zařízení rodič bez zbytečného odkladu přepošle technicky vhodným způsobem (e-mailem) pro informaci svému zaměstnavateli (jako doklad o překážce v práci - „omluvenku“),  • pro uplatnění žádosti o dávku ošetřovného je však třeba, aby rodič školou zaslaný elektronický tiskopis:  o  buďto vytiskl, vyplnil, podepsal a fyzicky předal zaměstnavateli,  o  anebo tiskopis vyplnil, podepsal a odeslal elektronicky, má-li k tomu technický prostředek (kvalifikovaný elektronický podpis).  Část C tiskopisu vyplňuje zaměstnavatel.
Děkuji za pochopení.
 

Užijte si s děmi společných chvil, jarní sluníčko a věřme, že bude vše dobré!!  Bude-li cokoliv nového, včas vás budu informovat. Hezké dny přeje Zdeňka Baladová - ředitelka MŠ s křesťanskou výchovou.

 

Provozní hodiny

Po   6:15 - 16:15

Út   6:15 - 16:15

St   6:15 - 16:15

Čt   6:15 - 16:15

Pá   6:15 - 16:15

So   zavřeno

Ne   zavřeno

 

 

 skolka

zajimamese

ZAJÍMÁME SE

nasepravidla

NAŠE PRAVIDLA

Free Joomla! template by L.THEME