Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

Lyžařský kurz 2018

 

 

 

Ve dnech 3.3.- 9.3.2018 se uskutečnil lyžařský kurz, kterého se zúčastnilo celkem 40 žáků (7.A-13 žáků, 7.B-9 žáků, 8.-18 žáků ).

Rekreační středisko RELAXA (http://relaxa.istan.cz/), které se nachází v nádherném prostředí Jeseníků, v krásné přírodě, na okraji obce Žďárský potok – Stará Ves u Rýmařova, nás přivítalo krásným zimním počasím, velmi dobrými sněhovými podmínkami, příjemným prostředím a výbornou domácí kuchyní.

Výcvik byl zaměřen na zvládnutí základů běžeckého a sjezdového lyžování (na snowboarding se bohužel nedostalo z důvodů malého počtu instruktorů z řad učitelů!) a zdokonalení již dříve získaných lyžařských dovedností. Vyvrcholením celého kurzu byly závody ve slalomu a v běhu na lyžích.

Večery patřily zábavným hrám, poslední večer disco tanci a přehlídce masek, kdy mohli děti využít svou fantazii a kreativitu, popř. masky nachystané a přivezené z domova.

Fotografie z dění na kurzu si můžete prohlédnout ve Fotogalerii!

 


 

 

 

 

 

 

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME