Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

Rekordní počet žáků v sólovém přednesu!

 

     Čtvrteční odpoledne se v ostrožské škole neslo v duchu dětské   poezie a prózy. Téměř 50 žáků naší školy se 15. února rozhodlo zúročit svou píli a lásku k mluvenému slovu a ukázat tak všem přítomným divákům své nadání a cit pro krásnou literaturu.

     Šestičlenná porota přivítala nejdříve nejmladší recitátory z prvního ročníku (0. kategorie). Úzkost a strach se jich držely jen během prvních veršů. Další nová zkušenost v jejich dětském světě.

     Zkušenější druháci a třeťáci (1. kategorie) předvedli našim nejmenším svoji bezprostřednost a chuť soutěžit.

     Vyzrálostí a přirozeným projevem mile překvapili recitátoři z druhé, nejpočetnější kategorie (4. a 5. ročník). Proto se porota v této kategorii rozhodla ocenit i další sólisty soutěže za výrazný a osobitý přednes.

    

Stále nás těší i zájem žáků z vyšších ročníků o sólový přednes. V dalších postupových kolech tak mají možnost porovnat své výkony s výkony svých vrstevníků z jiných škol.

     Velmi si vážíme a děkujeme našim sponzorům: p. Ivu Lekešovi, p. Petrovi Matúšů, Ing. Janě Matějíkové a Městskému úřadu v Uherském Ostrohu.

 Mgr. M. Maršálkové děkuji za velmi pěkné medaile pro všechny malé i velké recitátory a naší ctěné porotě děkuji za objektivní hodnocení všech soutěžících.

       Všem postupujícím žákům držíme palce a přejeme hodně štěstí v okrskovém kole, které se uskuteční ve čtvrtek 1. března 2018. 

                                                                                                                                                                                                                       Mgr. Ludmila Kašpárková

VYHODNOCENÍ:

0. kategorie (1. ročník)                                                 1. kategorie (2. a 3. ročník)

1. Veronika Břečková, 1.A                                          1. Jonáš Navara, 3.A

  2. Jan Prokeš, 1.A                                                        2. Eva Zajíčková, 2.A

  3. Šarlota Ertlová, 1.A                                                  3. Hana Čihalíková, 3.A

  4. Kateřina Kynclová, 1.B                                             4. Josef Hamburg, 3.A

  5. Markéta Kovaříková, 1.A                                          5. Lucie Matušková, 2.B

  6. Matyáš Knedlík, 1.B                                                   6. Samuel Husák, 2.A

 

2. kategorie (4. a 5. ročník)                                           3. kategorie (6. a 7. ročník)

  1. Aneta M. Konečná, 5.B                                              1. Aneta Machálková, 7.A

  2. Victoria Hradilová, 5.B                                              2. Nikola Matějíková, 6.A

  3. Lukáš Navara, 5.A                                                      3. Beáta Hrušková, 6.B

  4. Hana Turčinová, 5.B

  5. Valérie Pokorná, 5.B                                             4. kategorie (8. a 9. ročník)

  6. Jolana Klaudová, 5.A                                                 1. Marek Pospíšil, 8. ročník

  7. Viktorie Pokorná, 5.B                                              2. Anna Husáková, 8. ročník

  8. Elena Zacharová, 4.A

  9. Tomáš Frolka, 5.A

10. Vanesa Hamburgová, 5.A

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME