Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

Nové informace

Aktuální informace II

 

Na základě vývoje epidemiologické situace a nařízení ministerstva zdravotnictví ČR stanovuje ředitelství Základní školy v Uherském Ostrohu pro pracovníky a žáky 2. stupně ZŠ povinnost nosit roušky nejen při vstupu do budovy školy a při pohybu ve společných prostorech (chodby, WC, školní jídelna), ale i při výuce v jednotlivých hodinách (mimo stanovené výjimky).

Pro pracovníky a žáky 1. stupně ZŠ (včetně školní družiny) se povinnosti nosit roušky (jen ve společných prostorech) nemění.

Nařízení platí od pátku 18. září 2020 do odvolání.

 

Konkrétní situace na ZŠ Uh. Ostroh:

Stejně jako na mnohých jiných školách i na naší škole se objevily první případy nakažení virem covid-19. Při řešení situace jsme povinni respektovat nařízení Krajské hygienické stanice (např. posílání tříd, jednotlivých žáků či pracovníků ZŠ do karantény). Současně kvitujeme doporučení KHS nevyvolávat paniku a nezveřejňovat podrobné informace na webových stránkách školy. Od vývoje situace se bude odvíjet i případný přechod na distanční výuku či úplné uzavření školy.

 

Mgr. Petr Bělohrad,

ředitel ZŠ Uh. Ostroh

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME