Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

Další dvě týdenní výzvy

vyzvy 4 5Čas neúprosně běží, takže jste se mohli zapojit už do plnění pěti týdenních výzev olympioniků. V tréninkovém deníku: sazkaolympijskyviceboj.cz/karta-zaka/prihlaseni se zatím objevilo osm jmen, což není až tak mnoho na naši školu. Možná někteří netuší, kde získat přihlašovací údaje, ale není to složité. Pokud je totiž nemůžete dohledat, stačí vyplnit online formulář a obdržíte je e-mailem.

Pochlubte se i nějakým snímkem či videem ze svého sportování zasláním na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ať můžeme obohatit rovněž fotogalerii.

A nakonec tu máme jednu specielní výzvu! Pokud jste se narodili v letech 2008-2011, můžete si přijít vyzkoušet, jaké je to pádlovat na kajaku nebo kánoi. Stačí svůj zájem avizovat na výše uvedený e-mail, tedy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. SPORT, TO JE VůLE ŽÍT !

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME