ZLATÝ HAVRAN 2020

Vytisknout

havran logo

V úterý 25. února proběhl již 16. ročník pěvecké soutěže ZLATÝ HAVRAN. Sešlo se celkem 43 zpěváků, kteří soutěžili v sedmi kategoriích.

A jak to všechno dopadlo?

Vítězem se stal snad už jen ten, kdo se zúčastnil. Ale přece jenom jména těch nejlepších. Z prvních tříd je to Aneta Kusáková, z druhých Nicol Jirásková, třetí třídy mají svého vítěze Patrika Tůmu, čtvrté pak Evu Zajíčkovou. Z pátých tříd zaujala porotu Kateřina Procházková, ze šestých a sedných tříd pak Victoria Hradilová. V poslední kategorii si své prvenství vyzpívala Kristýna Turčinová. Všem zpěvákům blahopřejeme, a protože vítězové nás budou reprezentovat na přehlídce dětských zpěváčků lidových písní Ostrožský skřivánek, budeme jim držet palce. 

Letošní "Havran" se vydařil i díky našim sponzorům, kteří poskytli zúčastněným ceny. Děkujeme tedy paní učitelce Maršálkové za krásné medaile v podobě havrana, Městskému úřadu za reklamní předměty, manželům Hudáčkovým, paní Břečkové a Chudíkové, firmám RELAX 21, COFFEE DREAM, Zdeněk Kunovjánek DROSTAV, DROGERIE - PAPÍR - HRAČKY, Marie Kunovjánková a velkoobchodu LIDL. V neposlední řadě děkujeme také porotě za objektivní hodnocení, a také divákům a kamarádům, kteří přišli podpořit mladé zpěváky. Příští rok se těšíme se všemi zpěváky nashledanou.

Foto z této soutěže najdete zde.

Andrea Kunovjánková a Jitka Zajíčková


Tabulka vítězů:

1. kategorie 2. kategorie 3. kategorie 4. kategorie
1. Kusáková Aneta 1.B 1. Jirásková Nicol 2.B 1. Tůma Patrik 3.B 1. Zajíčková Eva 4.A
2. Příleská Antonie  1.A 2. Klaudová Karolína 2.B 2. Vařílková Soňa 3.A 2. Matušková Leona 4.A
3. Vavrušová Ema 1.B 3. Hlůšková Natálie 2.A 3. Hýlová Žaneta 3.A  
       
       
       
5. kategorie 6. kategorie 7. kategorie  
1. Procházková Kateřina 5.A 1. Hradilová Victoria 7.B 1. Turčinová Kristýna 9.  
2. Procházka Václav 5.A 2. Kovařík Dominik 6.A 2. Davydko Marta 9.  
3. Procházková Michaela 5.A 3. Vlašicová Martina 6.A 3. Borková Lucie 9.