Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

DĚVČATA Z 1. STUPNĚ NAŠÍ ŠKOLY POSTOUPILA DO KRAJSKÉHO KOLA

V letošním roce poprvé si zkusily zahrát ve florbalové soutěži Čeps cup i děvčátka druhých, třetích a čtvrtých tříd naší školy. V září jsme začaly trénovat a 4. prosince jsme vyhrály. V prvním zápasu proti Huštěnovicím jsme sbíraly odvahu a po rozpačitém výkonu jsme prohrály 0 : 4. V dalších zápasech jsme už nezaváhaly a ve finále jsme ZŠ Huštěnovice porazily 3 : 2. Z 19 družstev postupují čtyři do krajského kola: ZŠ Pod Vinohrady, ZŠ Bánov, ZŠ Huštěnovice a ZŠ Uherský Ostroh. Sestava: Emily Mazurová, Michaela Kočicová, Veronika Břečková, Ellen Veselá, Žaneta Hýlová, Soňa Vařílková, Eliška Wasserbauerová, Natálie Botková, Eliška Lipárová, Veronika Vařechová, Eva Zajíčková, Karolína Žajdlíková, Natálie Juračková, Lucie Matušková, Tereza Dobřecká.

IMG 00261AAA

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME