Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

ATLETICKÁ OLYMPIÁDA V POLEŠOVICÍCH

V pátek 27. září se šestnáct žáků z prvního stupně naší školy utkalo s dalšími dětmi z devíti škol okresu ve čtyřech atletických disciplínách: skoku dalekém, hodu, běhu na 50m a na 300m. Zde nejlépe uspěl Viktor Němčický ze třetí třídy, který získal stříbrnou medaili. Na závěr se běžely štafety složené z chlapců a dívek mladší a starší kategorie. I tady jsme byli úspěšní. Druhé místo obsadila štafeta mladších kluků ve složení Viktor Němčický, Lukáš Všetula, Matyáš Cintula a Matyáš Knedlík. A rovněž druhé místo patří starším děvčatům: Marjana Matušková, Nikola Klaudová, Aneta Zapletalová a Saša Korvasová.

IMG 0184A

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4