Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Login Form

Sportujeme rádi, sportujeme úspěšně!

Maraton reprezentací v letošním školním roce uzavíraly soutěže sportovní.

K tradičnímu ostrožskému derby jsme vyrazili 30. 5. na kolech do Ostrožské Lhoty. Družstvo dívek a chlapců odehrálo 2 zápasy volejbalové, 2 softbalové a smíšené páry bojovaly na tenisových kurtech. Každé sportovní odvětví se hodnotilo zvlášť a po konečném součtu ještě celkové pořadí škol. Ve volejbalu jsme získali zlato, v softbalu stříbro a tenisový pár – Lucie Borková a Radek Zalubil vybojoval bronzovou příčku. Celkově jsme za Ostrožskou Novou Vsí obsadili zasloužené 2. místo.

    

 

Další ročník Slováckého přeboru mládeže v TEE-BALLU jsme zakončili pátým turnajem na nově zrekonstruovaném hřišti v Kunovicích, odkud si tým našich žáků přivezl pěkné 4. místo.

               

 

 

Všem, kteří mají chuť soutěžit a zdokonalovat se, pomáhá v rozvoji také Olympijský odznak – OVOV, jehož vznik iniciovali dva zlatí desetibojaři, Robert Změlík a Roman Šebrle. Žáci plní v rámci této části projektu deset disciplín. Na základě zlepšování výkonů mohou získat bronzové, stříbrné, zlaté a diamantové odznaky. Ti nejnadanější mladí sportovci se přes okresní a krajská kola mohou probojovat až do republikového finále, kde se setkají s desítkami olympioniků a sportovních osobností a zažijí neopakovatelnou atmosféru velké sportovní akce.

A tento triumf se v letošním ročníku soutěže povedl naší velmi aktivní, cílevědomé a pilné žačce – Justýně Kovaříkové (8. třída). Po stříbrné příčce v okresním kole a 4. místě v kole krajském se jí podařilo získat diamantový odznak a postoupit do celorepublikového finále, které se uskuteční 7. – 9. 9. 2017 v Brně. Justýně ze srdce gratulujeme a v září budeme všichni držet pěsti.

Z okresního kola této soutěže si medaile ve svých kategoriích odvezla řada dalších nadějných sportovců – Beáta Jochová (5. A) – 2. místo, Amálie Štěrbová (6. B) – 2. místo, Roman Plch (5. A) – 1. místo, Šimon Hýl (5. A) – 1. místo.

 

Spolupracujeme

hostetin logoDDM PastelkaLesy CRliskaLogo PUOBlogo trnkaOVOVweb vis logozabka 02logo Zlinsky krajNPZP povinna publicita banner A4

Free Joomla! template by L.THEME