Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zápis do KMŠ

Vážení rodiče,

 

dle doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy si Vás dovoluji informovat o průběhu zápisu do mateřské školy pro školní rok 2020/2021. Zápis k předškolnímu vzdělávání se uskuteční v souladu s právními předpisy v termínu dle školského zákona, tedy dne 7. května 2020. Vzhledem k výše uvedeným mimořádným opatřením se zápis bude realizovat bez osobní přítomnosti dětí i zákonných zástupců.

 

K zápisu je třeba doložit:

 

· Vyplněnou a podepsanou Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání, je nutné vyplnit aktuální kontakt na zákonného zástupce (e-mail, telefon a adresu)

 

· Kopii rodného listu

 

· V případě, že nebudete mít potvrzeno povinné očkování od dětského lékaře, přiložíte Čestné prohlášení o povinném očkování (podepsané!) + kopii očkovacího průkazu

 

· Zastupuje-li dítě jiná osoba než jeho zákonný zástupce musí doložit své oprávnění dítě zastupovat

 

Vyplněnou žádost o přijetí můžete doručit těmito způsoby:

 

· Datovou schránkou na adresu: ijukywb (dokumenty musí být podepsány elektronickým podpisem) · E-mailem s uznávaným elektronickým podpisem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

· Osobním doručením nebo vhozením do připravené schránky v mateřské škole dne 7. května 2020 v době 8:00-12:00 hodin

 

· Poštou (doporučeně) na adresu Mateřská škola s křesťanskou výchovou, Školní 679,  687 24 Uherský Ostroh tak, aby dokumenty byly škole doručeny do 7. května 2020. Obálku označte slovy ZÁPIS DO MŠ (obálka bude otevřena v den zápisu).

 

Žádost o přijetí, Čestné prohlášení si můžete stáhnout na webových stránkách Mateřské školy, popř. mne kontaktujte a elektronicky je přepošlu.

 

Děkuji Vám za spolupráci

 

Zdeňka Baladová, ředitelka mateřské školy s křesťanskou výchovou

 

Free Joomla! template by L.THEME