KMŠ Uherský Ostroh

Bytí naplňovat radostí ze života

News

Křížová cesta pro nejmenší

I letos bychom Vás rádi pozvali na Křížovou cestu pro nejmenší, která proběhne dne 16.2. od 17.00 hodin v chrámu Sv. Ondřeje zde u nás v Uherském Ostrohu.

 

Fašanku, fašanku!

V úterý 13.2. se můžeme těšit na FAŠANKOVÉ VESELÍ, které bude probíhat od ranních hodin v jednotlivých třídách. Ať jste malí nebo velcí, přijďte se k nám pobavit, kostým je rozhodně vítán!

I my se vydali za Jezulátkem

Tak jako se vydali na cestu Tři králové, aby shlédli malé Jezulátko, i my s dětmi jsme se vydali k jesličkám do místního kostela sv. Ondřeje, abychom ještě naposledy zazpívali koledy malému Ježíškovi. 

 

Společně do Nového roku 2018 s radostí!

...a je to tady - dárky rozbaleny, cukroví snězeno, rachejtle odpáleny a Nový rok se vystřídal s tím starým. Věříme, že vánoční svátky jste prožili plnými doušky podle svého, v pokoji, klidu a s láskou těch nejbližších a že společně vykročíme pravou nohou do Nového roku 2018.

Zastavme se na okamžik

Pozastavte se v tomto adventním čase a přijďte si s námi a našimi dětmi užít předvánoční atmosféru do MŠ na vánoční besídku ve čtvrtek 14.12. v 15:30 hodin pro Malošky, 16:00 hodin ve třídách Broučků a Večerníčků a v 17:00 hodin u rozsvícení stromu před budovou MŠ. Přijďte si s námi zazpívat koledy a naladit se tak na nejkrásnější svátky roku. Kdo má již něco napečeno, může přinést ochutnat (předejte prosím přímo do kuchyně - ochutnávka bude až u rozsvícení stromu). Předem děkujeme.

 

Těší se na Vás děti i kolektiv KMŠ