KMŠ Uherský Ostroh

Bytí naplňovat radostí ze života

Home

News

Bruslení na ZS

Od 5.11, začínáme s dětmi bruslit na ZS. Zveme i ostatní rodiče, prarodiče, aby si se svými ratolestmi přišli také zabruslit v době od 9.00 - 10.00 vždy v  pondělí.

Vystoupení pana Vojkůvky

Začátkem října k nám zavítal úžasný pan Vojkůvka se svým zábavným, ale i poučným hudebním vystoupením. Všechny děti toto vystoupení nadchlo a na každé, nejen dětské tváři, se objevil široký úsměv. Těšíme se na pana Vojkůvku zase příště.

 

Hurá za zvířátky!

Ke konci září nás pozvala k sobě na návštěvu naše kamarádka ze Sluníček, Julinka, která se s námi chtěla podělit o zvířátka, která doma mají. Čekaly na nás nejen ovečky, ale i králíčci, slepičky a domací mazel, pejsek. Zvířátka jsme mohli nakrmit a za odměnu si každý vysloužil na svačinku čerstvé jablíčko, sesbírané zrovna z domácí jablůňky. Rodině Jančaříkům ještě jednou moc děkujeme za krásné dopoledne se zvířátky.

 

Stalo se..

Ve čtvrtek 20. září jsme se setkali na zahradě KMŠ na Slavnosti Díkůvzdání, abychom si užili společných chvil a poděkovali tak za dary, a to nejen za plodiny zahrad a polí. Více fotografií z akce naleznete v naší fotogalerii.

 

Slavnost Díkůvzdání

Srdečně Vás zveme na naši slavnost Díkůvzdání, kdy budeme mít možnost se společně oslavit a poděkovat za všechny dary a úrodu.